Start Web faqe shqiptare/sex

Web faqe shqiptare/sex

Mos | Filma Me Titra Shqip Falas Online | Seriale Me Titra Shqip Falas Online | Aksion | Drame | Horror | Triller | Romance | Shiko TV Live | Shiko Ndeshjet Live | Shiko Big Brother Albania Live...

DIALOGU Nusja (ulur në krevat pasi dikush hyn në dhomë): Fike dritën mor burrë i dheut Kunata: Pse s’ma hape derën?

dhe fare nenkupton me potencen, libidon apo ereksionet...

Eshte tamam pyetje e tem me vend dhe tjetri kerkon ndihme nga mjeku apo nga ju qe po talleni me hallin e tjetrit. Nese e ke nen vlerat referente per moshen tende atehere kerko menyra per rritjen e nivelit te ketij hormoni.

Si sju vjen turp qe talleni me kete sinqerisht po ju them se kjo eshte kultur leshi e shqiptarve tipik katundar! Ekzistojne edhe metoda natyrore per ngritjen e nivelit te testosteronit.

Pastaj vijne pyetjet tjera ekzaminuese: mos je duke perdore antidepresante apo medikamente tjera..cilat nese i perdore duhet ti ndalosh...

nese perdore kafe, duhet te ndalosh sepse kafeina e ul libidon (deshiren seksuale)...

This website has a #122,800 rank in global traffic. This domain is estimated value of $ 55,800.00 and has a daily earning of $ 93.00.

While no active threats were reported recently by users, is SAFE to browse.

Neper barnatore mund te gjesh edhe suplemente natyrore te ketyre mineraleve...

Prej vitaminave te bejne mire vitamina E , vitamina C dhe kompleksi i vitaminave B.

Über diese Seite habt Ihr Zugang zu allen albanischen Chats.